Yatak Örtüleri

>
>
Yatak Örtüleri

Organik Yatak Örtüsü

Etik üretim mantığı ile hareket eden ve müşterilerine en doğru, en kaliteli ve sağlıklı ev tekstili ürünlerini sunan B&D Home Collection olarak yatak örtüsü konusunda 3 ana ürünümüz ile hizmetinizdeyiz.

Özel tasarlanan ve el işçiliği isteyen ürünlerimiz, yapım aşamaları ve kullanılan malzemeler bakımından sizi en doğruya itmeyi başarıyor. Organik yatak örtüsü konusunda ilk tercihlerinizden biri olan yatak örtüleri için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Organik pamuk yatak örtüsü ile, yumuşaklığın ve kalitenin hazzını yaşarken modellerimiz ile evinize renk katacaksınız. Fırfır desenli ve keten bantlı yatak örtüsü ürünlerimizin dışında müslin yatak örtüsü seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz.

Doğal Kumaş Yatak Örtüsü

Organiklik 21. yüzyılın en çok dikkat edilen hususlarında başı çekmektedir. İnsanların, doğal olana kayması ile birlikte özellikle sağlıklı yaşam alanında pek çok gelişme yaşandı. B&D Home Collection olarak bu gelişmelere ayak uydurarak organik kumaş yatak örtülerini sunmaktayız.

Doğal kumaş yatak örtüsü, özellikle 4 kat müslin ile sağlanması ile birlikte sizleri memnun etmek için yeterli. Farklı renk ve model seçimleri ile evinize, odanıza en uygun ambiyansı yaracak ürünlerimizi deneyimleyin.

Müslin Yatak Örtüsü

Müslin, düz dokuma pamuklu bir kumaş tipidir. Ülkemizde her geçen gün yaygınlaşan özellikle kumaş tipinde farklılığa giderek daha kaliteye yönelenler için önemli bir yer kaplar. Müslin yatak örtüsü olarak ürettiğimiz ürünler

  • Fırfır Detaylı Yatak Örtüsü
  • Keten Bantlı Yatak Örtüsü

şeklinde sıralanması ile birlikte, ayrıca diğer modelimizin kendine özgü renklendirmesi mevcut.

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.