Nevresim Takımı

>
>
Nevresim Takımı

Organik Nevresim Takımı

B&D Home Collection olarak, etik üretim anlayışı ile sağlıklı, kaliteli Nevresim Takımları üretmekteyiz. Kendi üretimimiz ve doğal yollar ile elde edilen boyalarımız ile sizlere en iyisini sunmayı amaçlıyoruz. Temelde 4 ana modelden oluşan ve renk seçeneklerine sahip olan organik nevresim takımlarımız ile evlerinizde en doğru tercih olmayı hedefliyoruz.

Organik Nevresim Takımı ürünlerimiz hem yerel hem de global pek çok sertifika doğrultusunda üretilmektedir. Organik boyalar kullanılarak üretilen dijital baskı ürünlerimiz GOTS sertifikalı ve tamamen doğaldır.

Doğal Süreçler ile Nevresim Takımlarımız

Üretim anlayışımız doğrultusunda tüm süreçlerimizi doğal ve özel olarak gerçekleştirmekteyiz. Orjinal kutu ve ambalajı ile gönderdiğimiz ürünlerimizde %100 doğal ve organik pamuk kullanmaktayız.

Blue Bird, Hera, Koza ve Müslin olmak üzere 4 ana kategoride inceleyebileceğiniz nevresim takımlarımızı sitemiz üzerinden inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Tek kişilik, çift kişilik ve king size olarak 3 ana ölçüde satışlarımızı yapmaktayız. Doğal süreçlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için hakkımızda sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Müslin Nevresim Takımı

Bir pamuk dokuma tipi olan Müslin, verdiği konfor ve rahatlığı ile günümüz popüler tiplerinden biridir. Birçok katmanı ve yapısı olması ile birlikte pek çok ürün grubunda kullanılabilecek müslini nevresim takımlarımız için gerçekleştirmekteyiz.

Yatak kılıfı, yastık kılıfı ve çarşaf olmak üzere 3 ana parçadan oluşan Müslin nevresim takımları 4 renk seçeneği ile sunulmaktadır. Özel siparişleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Makinede 40 derecede yıkamanız ve orta ısı ayarında ütülenmesi B&D Home Collection tarafından önerilmektedir. Müslin nevresim takımımız hakkında detaylara ürün sayfasından ulaşabilirsiniz.

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.